La Seine & Bastille - Cityapartmentstay

  • 37 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Hosté města Paříž si budou užívat pobyt v apartmánu La Seine & Bastille - Cityapartmentstay.

Lucemburské zahrady je vzdáleno 25 minut chůze, a Muzeum lunaparkového umění je 5 minut jízdy od ubytování. Tento apartmán se nachází v blízkosti Opéra Bastille, 3 km od centra města. Pro přestávku od vaření se rose bakery a Savory nacházejí v 5 minutách. Stanice metra Bastille, která nabízí přístup do ostatních oblastí města Paříž, je vzdálena přibližně 650 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near La Seine & Bastille - Cityapartmentstay Paříž
Parrot I Authentique Appartement 4P
Cena pouze pro mobilní zařízení

Parrot I Authentique Appartement 4P

462 m od ubytování
USD 423 USD 381
za noc
Charming Apartment Near Bastille
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charming Apartment Near Bastille

8.0
Velmi dobrý 14 recenzí
582 m od ubytování
Mbm - Bastille Marais
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mbm - Bastille Marais

9.0
Výjimečný 1 recenzi
600 m od ubytování
USD 216 USD 194
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    18 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Lyon
    600 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi v pokojích

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 19:00
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay apartmán umístěn?
      Apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay apartmán se nachází v blízkosti Náměstí Place de la Bastille.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay patří mimo jiné Jardins de Bercy, Tuilerijská zahrada, Lucemburské zahrady.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay apartmán?
      Cena pronájmu apartmán La Seine & Bastille - Cityapartmentstay apartmán je 98 €.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    18 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Lyon
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    La Seine & Bastille - Cityapartmentstay Paříž

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít